Parné čistenie

 

parné čistenie

 

Parný čistič pracuje na princípe ohrevu studenej vody, ktorú premieňa na vysoko účinnú paru s teplotou cca 140 0C. V prípade parných čističov hovoríme o takzvanej suchej pare, lebo sa vytvára z veľmi malého množstva vody. A práve suchá para je nielen veľmi účinná pri odstraňovaní nečistôt a mastnoty, ale i šetrná k všetkým ošetrovaným povrchom. Para materiály nepremočí, ale iba jemne zvlhčí.

Parnú technológiu využívame na tepovanie materiálov, ktoré nesmú prísť do kontaktu s vodou, alebo v prípade, že má zákazník požiadavku na rýchle vysušenie. Už po 45 minútach je tepovaný materiál suchý a použiteľný. 

Parné čistenie je ideálne pre alergikov, pretože sa pri ňom nepoužívajú žiadne chemikálie. Parou taktiež čistíme okná, podlahy a dlaždice. Plastové okná dokážeme jednoducho zbaviť plesní.

V prípade záujmu je možné aj zapožičanie tohto stroja.

                   perné čistenie

Objednávky na parné čistenie prijímame telefonicky na číslach  0944 122 863, 0918 256 393 alebo e-mailom na info@luskservis.sk

© 2008 - 2019 Lusk servis - Tepovanie, upratovanie a starostlivosť o podlahy Nám.M.Benku 12, Bratislava | Všetky práva vyhradené

TOPlist