Tepovanie

tepovanie, vysavanie

Naša firma vykonáva profesionálne tepovanie všetkých druhov kobercov, ako aj vlnených, shagy a nastenných kobercov. Taktiež sa venujeme profesionálnemu tepovaniu sedačiek a čalúneného nábytku ako napr. tepovanie matracov, sedačiek, postelí, kresiel, stoličiek atď.  Máme skúsenosti  s ojedinelými požiadavkami  na profesionálne tepovanie lodí, lietadiel, autobusov, kočíkov a domčekov pre domácich miláčikov.

Pri prácach používame značkové stroje a chémiu Kärcher. Vďaka kvalitným strojom a precíznemu tepovaniu zaručujeme vysušenie už do 4 až 9 hodín. Urobíme maximum pre to, aby sme materiál zbavili nežiaducich škvŕn, nečistôt, prachu, roztočov a nežiadúcich pachov.Pri väčších plochách ponúkame sušenie celoplošných kobercov. Službu ocenia hlavne v prevádzkach a firemných priestoroch, ktoré si vyžadujú dôkladné extrakčné tepovanie kobercov a ich okamžité vysušenie, napr. reštaurácie,  obchodné prevádzky v nákupných centrách, kancelárie v klimatizovaných budovách...

Radi plníme špecifické požiadavky klientov, a preto ponúkame aj alternatívy suchého tepovania  parného čistenia .   A to všetko ponúkame v najvyššej kvalite služieb a za skutočne dobré ceny.

​Pri celoplošných kobercoch  na väčších plochách zabezpečujeme suché tepovanie kobercov pomocou aktívnej suchej peny. Pomocou najnovšej technológie obalovania sa nečistoty z vlákien uvoľnia, špina sa obalí, naviaže a jednoducho sa po chvíli povysáva. Čistenie je k materiálom veľmi šetrné. Výsledkom je rýchla znovupoužiteľnosť koberca, čistý a voňavý povrch.

Ponúkame možnosť vyčistenia kusových kobercov a kočíkov v našich priestoroch. Cenník týchto služieb je nasledovný:

Koberec do 2 m2.............................. 7 Euro/kus

Koberec 2 m2 až 4 m2.................... 10 Euro/kus

Koberec 4 m2 až 6 m2..................   15 Euro/kus

 

                                   

Princíp hĺbkového čistenia:

Čistiacu chémiu v jednom kroku pod tlakom vstrekujeme hlboko do tkaniny a spoločne s rozpustenými nečistotami okamžite odsávame. Tak odstránime mastnotu, špinu, nežiadúce pachy a roztoče. Koberec alebo čalúnený nábytok neostáva mokrý, len vlhký. V cene tepovania sa koberec ešte raz prejde čistou teplou vodou a podľa priania sa aj naimpregnuje. 

Lepšie je raz vidieť ako stokrát počuť, a preto Vám ponúkame krátku ukážku: http://www.youtube.com/watch?v=ndRWGBnY9Hc

Výhody tepovania:

Oproti zaužívanému spôsobu ručného čistenia, pri ktorom sa nečistoty prenášajú z miesta na miesto, profesionálne extrakčné tepovanie okamžite zbavuje tepovaný materiál nečistôt, pachov a roztočov. Vlákna koberca nie sú tak nadmerne zaťažované a nedochádza k ich vytrhávaniu a poškodzovaniu. Pri tepovaní získavajú materiály pôvodné vlastnosti a sviežu voňu. 
 

Doba schnutia:
Doba úplného vyschnutia je závislá od viacerých faktorov - od typu čalúnenia, teploty miestnosti a okolitej vlhkosti. V lete to môže byť rýchlejšie, v zime naopak môže trvať dlhšie.

Objednávky prijímame na telefónnych číslach 0944 122 863 a 0918 256 393 alebo e-mailom na info@luskservis.sk

© 2008 - 2019 Lusk servis - Tepovanie, upratovanie a starostlivosť o podlahy Nám.M.Benku 12,  Bratislava | Všetky práva vyhradené

TOPlist